SIPS - blokelių statybos sistema


SIPS tai grindų, sienų ir stogo statybos sistema, naudojama statant energiją taupančius pasyvius, A+, A++ klasės, gerai izoliuotus pastatus.

Jau nuo 1930 m. šis sistema naudojama Amerikoje, o visame pasaulyje išpopuliarėjo nuo 1965 m. Tai labai tvirtą ir gerą šiluminę varžą turinti sistema, kuri yra kelis kartus tvirtesnė ir sandaresnė sistema už įprastą karkasinį namą. Mes siūlome Jums ištobulintą ir sparčiai Skandinavijos šalyse šiuo metu populiarėjančią SIPS BLOKELIŲ SISTEMĄ, su kuria statyba tampa dar lengviau prieinama, efektyvesnė, o pastatai dar šiltesni (nelieka šalčio tiltų), patikimesni ir ilgaamžiškesni.

Siūlome visą paslaugų paketą:

PROJEKTAVIMAS SIPS BLOKELIŲ GAMYBA STATYBA VIDAUS APDAILA.

Tačiau Jūsų pageidavimu, galime pagaminti tik pačius blokelius, su kuriais savo namą lengvai pasistatysite ir patys.

Kas yra SIPS BLOKELIŲ SISTEMA?


SIPS blokeliai yra naudojami sienoms, grindims, perdangoms ir stogams. Gaminame 1200mm x 500mm formato ir skirtingo pločio blokelius (nuo 10cm iki 40cm pločio, atsižvelgiant į Jūsų norimą pastato varžą). Sips blokeliai tinkami statyti bet kokio tipo pastatus iki 2-ų aukštų. Tai efektyviausias sprendimas statant pasyvų namą!

Namai iš SIPS blokelių yra tvirtesni, geriau sulaiko šilumą, yra sandaresni. Gamykloje suklijuoti blokeliai yra ypatingai tvirti, nekeičia formos, lengvai jungiasi tarpusavyje (be šalčio tiltų!) ir tampa laikančiosiomis konstrukcijomis. SIPS blokeliams gaminti naudojamos tik natūralios ir sertifikuotos medžiagos. Tai yra ekologiškas ir energiją taupantis produktas.

Iš ko gaminama?


SIPS blokeliai gaminami iš dviejų OSB 3 (orentuotų skiedrų plokščių) ir putų polistirolo arba neoporo. Suklijuotos šios dvi medžiagos tampa SIP (struktūrinėmis izoliacinėmis plokštėmis) kurios pasižymi dideliu tvirtumu, gera šilumos izoliacija, ilgaamžiškumu.

Kaip vyksta statyba?


Blokelių komplektas paprastai paruošiamas gamykloje per kelias dienas. Blokeliai yra supjaustomi pagal brėžinius, sunumeruojami eilės tvarka, o atsivežus į statybos aikštelę, 2-4 žmonių komanda juos surenka pagal instrukciją/projektą. Statyba yra ypač greita, kadangi vidutinio dydžio namą galima surinkti per maždaug 2 savaites ir tam nereikia jokių galingų kranų ar kitos sunkios statybinės technikos.

Tai palankiausia Jums sistema, jei namą ketinate statytis patys. Blokelių konstrukcija yra tokia paprasta, kad Jums tereikės kelių įrankių- gulščiuko, medvarščių, elektrinio suktuvo ir plaktuko.

Kokius blokelius gaminame?


Mūsų gaminami blokeliai yra 1200mm x 500mm. Blokelio storis nėra ribojamas ir gali būti koreguojamas pagal kliento pageidavimą, priklausomai nuo Jūsų pageidaujamos namo varžos (nuo 10cm iki 40cm storio).
Gaminame trijų tipų SIP blokelius:

Standartinius

Kampinius

Sija virš langų ir durų (iki 3m ilgio)

KODĖL VERTA RINKTIS SIPS BLOKELIŲ SISTEMA?


Šiltesni.Namai iš SIP blokelių yra tvirtesni, gražiai jungiasi tarpusavyje, geriau sulaiko šilumą, yra sandaresni nei įprasti karkasiniai namai ar SIP skydų namai, kurie jungiasi naudojant medinius elementus (kurie sumažina pastato sandarumą ir varžą, išlieka šalčio tiltai).

Greita. Pastato SIP blokeliai gamykloje paruošiami per 1 - 2 savaites. Vidutinio dydžio namą galima surinkti per maždaug 2 savaites ir tam nereikia jokių galingų kranų ar kitos sunkios statybinės technikos. Statybos darbus galima atlikti ir žiemą.

Bet kokia apdaila. Neribojami išorės ir vidaus apdailos sprendimai. Pastato išorę galima apdailinti medinėmis lentomis, plytomis, fasadiniu tinku, fasadinėmis plokštėmis ir pan. Lengviau atliekama vidaus apdaila (elektros instaliacija, G/K tvirtinimas ir tt)

Ilgaamžiska. Pastatai yra sandarūs, neįgeria drėgmės ir yra ilgaamžiai.

A+ A++ Tai šiltas pasyvus namas, nes čia nebėra šalčio tiltų. Pastato nereikia šiltinti papildomai. Priklausomai nuo Jūsų pageidaujamos namo varžos, gaminame blokelius nuo 10cm iki 40cm storio.

Lengva statyti. Konstrukcija yra tokia paprasta, kad kiekvienas turintis elementarias žinias apie statybą galės pasistatyti namą savo jėgomis. Tereikės kelių įrankių- gulščiuko, medvarščių, elektrinio suktuvo, plaktuko.

Bet kokio tipo pastatams. Tinka statyti bet kokio tipo pastatus iki 2-ų aukštų. Priklausomai nuo pasirinkto SIPS blokelių storio, galima statyti tiek pirtis, vasarnamius, tiek bet kokio tipo pastatus iki 2ų aukštų.

Eco. Tai yra ekologiškas, energiją taupantis ir aplinką tausojantis produktas. Statybos metu nesusidaro statybinių atliekų ir šiukšlių. Blokelių gamyboje naudojamos tik natūralios ir sertifikuotos medžiagos.

Lengva transportuoti. Į statybų aikštelę blokelius galima nusivežti net nedideliu mikroautobusu. Nereikalingas kranas ar kita sunki technika.

Pigiau. Namas, pastatytas iš sips blokelių kainuoja pigiau už tradicinės statybos namus.

Statybų procesas