Šilta namuose

Efektyvus pastatų šiltinimas

Kas yra ekovata?

Tai ekologiška šiltinimo medžiaga. Ekovata paplito visame pasaulyje dėl savo gerų šiluminių savybių, sandarumo, garso izoliacijos ir ekologiškumo. Šią šiltinimo medžiagą nesunku instaliuoti. Ekovata patrauklus produktas dėl savo kokybės/kainos santykio.

Iš ko gaminama?

Ekovata gaminama iš perdirbto popieriaus pridedant specialių druskų. Smulkūs popieriaus plaušeliai sukuria akytą sluoksnį, kuris pasižymi puikiomis šiluminėmis savybėmis, o druskos duoda atsparumą degimui, pelėsiui ir graužikams.

Kur gaminama?

Ekovatą gamina uab "EKO ISO". Latvijoje įsikūrusi gamykla – moderniausia ir pirmaujanti Baltijos šalyse bei visoje rytų Europoje įmonė, kuri celiulozės pagrindu gamina pastatų šiltinimo medžiagą. EKOWOOL yra sertifikuota daugelyje notifikuotų bei akredituotų laboratorijų, taip pat pagal Europos standartą EN 13501-1, EN 15101-1, EN ISO 234, EN ISO 11654, EN 29053, EN 12086, EN 12667, EN ISO 10456.

Ką galima apšiltinti su EKOWOOL?


Stogai

Perdangos

Sienos

Grindys

Praktiškai visas konstrukcijas. Ekovata vienodai gerai sąveikauja su mediniais, betoniniais ir metaliniais paviršiais. Naujai įrengiamame stoge ekovata pučiama už garo izoliacinės plėvelės, gipso, OSB plokštės ar panašiai. Taip pat ir sienose. Jeigu sienos konstrukcija atvira, ekovata užpučiama šlapiu būdu tarp karkaso, o po to nulyginama specialia freza. Sienų oro tarpas šiltinamas grežiant skylutes medinėse ar mūrinėse sienose. Naujos grindys šiltinamos tiesiog užpučiant ekovatą tarp lagių ir paklojant dangą, o senos grindys šiltinamos padarant nedideles artmes. Negyvenamose palėpėse ekovata užpučiama ant paviršiaus ištisiniu sluoksniu norimu storiu. Padidinto drėgnumo patalpose reikalinga įrengti garo izoliaciją.


Su EKOWOOL izoliuotos sienos kvėpuoja, todėl drėgmė nesikondensuoja sienos viduje, ji nedrėksta ir yra apsaugota nuo irimo ir kenksmingų grybelių. Kadangi tai natūralus drėgmės reguliavimas, EKOWOOL saugo pvz. medienos konstrukcijas nuo pūvimo ir pelėsio. Tai daro namų eksploatacijos trukmę ilgesne ir suteikia Jūsų namams sveiką mikroklimatą!

Ekovata gali būtų diegama tiek sausu, tiek “šlapiu” būdų. EKOWOOL gali būti tolygiai paskirstytas net siauruose ir sunkiai prieinamose vietose tarp statybinių konstrukcijų (pvz šalia vamzdžių ir laidų). Po džiovinimo EKOWOOL sukuria tankų vientisą sluoksni, todėl užkerta kelią galimai paviršiaus deformacijai bei slopina triukšmą, kuris yra sukuriamas vandentiekio, drenažo ar kitų sanitarinių mazgų.

EKOWOOL - nedegi medžiaga, kuri apsaugo pastato konstrukcijas ir neleidžia ugniai plėstis. Gamybos metu celiulozės pluoštas specialiai papildymas natūraliomis druskomis, kurios yra patentuotų pirmaujančių Europos gamintojų. Tai neleidžia EKOWOOL pradėti degti ir stabdo ugnies plitimą.

EKOWOOL yra ekologiška šilumos izoliacinė medžiaga. Celiuliozės pluošto izoliacinė medžiaga yra draugiška aplinkai ir žmonėms - tai visiškai nėra kenksminga sveikatai, Kekvienas EKOWOOL vartotojas dalyvauja saugant ir tausojant gamtą.

EKOWOOL saugo pastatą nuo kenkėjų bei bakterijų. Apšiltinus savo namus su EKOWOOL, Jūs galėsite pamiršti apie graužikus ir kitus kenkėjus.

Ekonomiškumo tikslu, EKOWOOL yra viena iš palankiausių šilumos izoliacijos metodų, kadangi nelieka nepanaudotų likučiu.

Ekowool pasižymi puikiomis garso slopinimo savybėmis. EKOWOOL 15 mm storis mažina triukšmą 9 dB.

EKOWOOL komponentai yra netoksiški ir nekenkia žmogaus sveikatai.

Šilumos nuostoliai per išorines pastato atvitvaras ir rekomenduojami šiltinimo sluoksnio storiai


Techninės charakteristikos Simbolis Vertė EN Standartas

Deklaruojamas šilumos laidumo koeficientas

λD

0,039 W/mK

(kai dengiamas tankis ≥33 kg/m3)

EN 12667
Sąveikos su ugnimi klasė - A1 EN 13 501-1
Degumas Nedegi EN ISO 1182
Sukritimo klasė
Deklaruojamas trumpalaikis vandens įmirkis WS EN 1609
Deklaruojamas vandens garų perdavimas µ 1 EN 12 086
CE ženklinimo kodas

Mes ne tik šildome, bet ir galime parduoti aukščiausios kokybės birią vatą


Įmonėms ar fiziniams asmenims
Kiekis 13.5 kg
Kaina 9.9 €

Sertifikatai